Autošampoon "Neutral Shampoo Creamy Type"

Tootekood: Neutral Shampoo Creamy Type
Kaubamärk:
Laoseis: 0
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
15,50 €

Klientide tungival soovil oleme tootevalikusse lisanud neutraalse autošampooni (neutraalse pH-ga). "Neutral Shampoo Creamy Type" on kvaliteetne Jaapani autošampoon, mis on mõeldud kasutamiseks enne auto vahatamist, et saavutada võimalikult puhas kere enne auto vahatamist. "Neutral Shampoo" autošampooni võib kasutada autokerel ka pärast auto vahatamist. Sobib ka matt värviga auto pesemiseks.

Kui kasutada autošampooni, mis on vaha sisaldusega, siis jääb autokerele šampoonist tingitud vahakiht. Kui šampooniga kaasneva vahakihi peale kanda tahket pikaajalist püsivaha, siis see omakorda lühendab pikaajalisema autovaha eluiga. "Neutral Shampoo" ei ole vaha sisaldusega.

"Neutral Shampoo Creamy Type" autošampooni võib kasutada kolmel erineval viisil: a) pesukinda või švammiga käsitsi pesemiseks. Võite kanda autošampooni jaapanipäraselt otse kindale või švammile. b) kontsentraadina. Võite segada autošampooni koos veega ämbrisse/anumasse. Porise ja väga määrdunud auto puhul kasutage 1:100 vahekorda. Ainult tolmu pesemise korral kasutage 1:200 vahekorda. c) eelleotuse asmel. Kui omate eelleotuseks mõeldud püstolit (voolikuga või survepesuriga ühenduv spetsiaalne pesuks mõeldud anumaga vahend), siis võite anumasse lisada šampooni koos veega. Võite teha segu ka pihustatava otsaga pudelisse/anumasse, mis on tegelikult palju ökonoomsem viis kui püstoliga eelleotuspesu teha. Antud meetod muudab sügisel ja talvel auto pesemise kiiremaks ja mugavamaks. Seda tehnikat soovitame kasutada ka kerle süvapuhastuse tegemisel.

Autošampoon "Neutral Shampoo Creamy Type" eemaldab kergelt kerel oleva mustuse ja šampoon ei kuiva kere külge ning ei jäta valgeks kuivanuid jälgi mida on raske hiljem eemaldada.

Sobib kõikidele autovärvidele. Autošampoon on kerge piparmündi ja laimi lõhnaga.

Netokogus: 1000ml

 

Jaapanipärane kasutamine: 

1. Tehke autole enne šampooniga pesemist:

a) eelleotuspesu. Kui kere on väga määrdunud, võite kasutada sama šampooni ning kanda kerele segu pihustatava pudeli/anumaga

b) korralik survepesu

2. Täidke anum sooja veega

3. Tehke autopesukinnas/švamm märjaks

4. Valage autopesukindale/švammile autošampooni

5. Pestke detailhaaval autot

6. Kastke vahepeal autopesukinnas/švamm vette ja loputage kindalt/švammilt suurem mustus anumasse

7. Korrake pesemise protsessi järgmisel keredetailil

8. Lõpetuseks loputage kere veega šampoonist puhtaks

9. Vajadusel auto vahatamine

 

Kuidas auto õigesti pesta? Lugege meie blogist.

Külastage ka meie YouTube kanalit.

Sarnased tooted