Tagasiside

Juhul, kui Teile meeldivad Autovaha.ee tooted, võite saata meile teksti koos piltidega aadresile: autovaha.ee@gmail.com 

 

 

 

Ilona, Citroen C4, 2015a. 

03.02.2017. Igati hea tulemus. Kuna olen naisterahvas, siis kasutasin esimene kord meestuttava abi, et auto koos ära vahatada. Vahaks sai valitud Fusso, kuna see pidi kaua kestma. Eemaldasime suurema mustuse ja pigipritsmed. Seejärel pesime korralikult auto ära ja kandsime vaha peale. Sain aru, et auto vahatamine ei olegi nii keeruline ja kontimurdev tegevus ning sellega võiks hakkama saada isegi naisterahvas.
Sõidan ühe tööpäeva jooksul üle 100 kilomeetri. Kaks nädalat pärast vahatamist sai auto uuesti puhtaks pestud. Auto sai kergemini puhtaks kui tavaliselt. Läige ning efekt olid endiselt alles. Julgen soovitada!
Värskelt vahatatud Citroen
 
 
Värskelt vahatatud Citroen
 
  

Mikk, Volkswagen Caddy, 2011a. 

14.02.2017. Vaha on peal olnud tänaseks juba poolteist kuud (Fusso Coat).
Kuna ma pole suurem asi kirjamees, siis saadan paar pilti Teile. Pesemisega pole tegelenud vahepeal, sõitnud olen nii poriste metsateede kui soolamärgade teede peal ja tulemus on pildilt näha.
Ei saaks öelda, et auto ideaalselt puhas oleks, aga mingit häirivat sodikihti pole ka tekkinud isegi minu suhteliselt heleda auto peale. Ka veljed sai ära vahatatud ning need on üllatavalt hästi puhtad püsinud. Isegi lume sees driftides ei olnud veljed pärast lund täis.
Värkelt vahatatud Volkswagen
 
 
1,5 kuud hiljem
 

  

Marko, Lõuna-Eestist.

17.03.2017. Auto kapott töödeldud ca 7 päeva tagasi laiatarbe autovahaga ja teie käest ostetuga. Tahtsin panna vahapurgi foto jaoks keset kapotti, aga ei püsinud paigal, kippus maha jooksma :)
Kliendi tulemus
 
 

Henry, BMW 535d, 2005a.

24.04.2017. Terve auto ära vahatades jäi üks väike koht tegemata. See hakkas silma alles pärast tolmustel ja mudastel kruusateedel sõitmist. Kui vaha poleks peal olnud, oleks terve auto olnud samasugune nagu väike tegemata koht pildil. Meeldib, et auto pesemine muutus pärast auto vahatamist palju lihtsamaks ning seda ei pea nii tihti tegema. 

Omalt poolt lisaksin, et kui taga ajada maksimaalset tulemust, siis võiks vaha peale kanda üks kuni kaks pesu pärast pigi eemaldamist. Olen tähele pannud, et tänapäeva kanged pigieemaldusvahendid jätavad tihti kerele kihi ning otse selle kihi peale vaha kanda ei tundu mõistlik. Samamoodi ei teeks ma enne auto vahatamist laiatarbe vahendiga eelleotuspesu, vaid peseks auto eelnevalt õige pesuvahendiga puhtaks.


Värskelt püsivahaga "Fusso Coat" vahatatud BMW 535d


Vahatamata jäänud koht
 
 

Autovaha.ee, Honda Accord, 2003a.

10.05.2017. Mix-isime kaks vaha omavahel kokku, "Fusso Coat" pluss "Mirror Shine" jättis üllatavalt vägeva tulemuse, auto näeb välja nagu oleks tuttuus. Kui planeerite erinevatest vahadest nii-öelda "kokteili" teha, siis esimese ja teise vahatamise korra vahele võiks jääda 24 tundi, ning seda üle 20°C temperatuuri puhul (talvel kauem). Nii tagate teisele vahakihile pikemaajalisema eluea.
"Fusso Coat" + "Mirror Shine"
 
 

Janar, Audi A8, 2006a.

08.08.2017. Tahtsin läiget ja tellisin endale naturaalse vaha. Tulemusega olen väga rahul.
Vahatatud Audi
 
 

Jüri, Jeep Grand Cherokee, 2015a.

07.09.2018. Kasutasin Mirror Shine vaha, tulemus tuli väga hea. Tõi läike meeldivalt esile.
Vahatatud Jeep