Autopesukinnas "Mouton Master"

Tootekood: Autopesukinnas "Mouton Master"
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 1
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
30,50 €
 Kogus:

Jaapani autopesukinnas "Mouton Master" on valmistatud naturaalsest lambavillast. Mis vahe on mikrofiibrist, sünteetilisest lambanahast ja naturaalsest lambanahast pesukindal? Nendel erinevatel materjalidel on mitmeid plusse ja miinuseid.

Mikrokiud: Mikrokiu eesmärk on, et kiud endasse võimalikult palju mustust koguksid. Kui olete kunagi juhuslikult pesemise ajal mikrokiust kinda või lapi maha pillanud, siis olete kindlasti teadlik sellest, kui edukalt suudab mikrokiust riie endaga mustuse kaasa võtta. Iseenesest on see hea, kuid kinnast puhtaks loputades ei pruugi kiudude seest kogu mustust kätte saada. Mustuse osakesed võivad jääda kinni sügavale kiududesse ning autot edasi pestes tekitatakse kindaga uusi kriime kerele juurde. Kui olete automaatpesulas tihe külaline, siis antud teema peaks Teile juba tuttav olema. Ilmselgelt on see üks põhjusest, miks "mündipesulad" viimasel ajal nii populaarseks on muutunud...


Sünteetiline ja naturaalne lambanahk: Kui olete kokku puutunud auto poleerimisega, siis tooks poleerimise valdkonnast siinkohal ühe näite. Kui kasutada kas sünteetilisest või naturaalsest lambavillast tehtud aplikaatorpatja, siis lõpptulemus varieerub vastavalt kasutatud materjalile. Professionaalid kasutavad naturaalsest lambanahast aplikaatorit, just eriti siis, kui poleerimisel on kas mõni kallis sportauto või haruldane uunikum. Sama reegel kehtib ka auto pesemise kohta. Naturaalsest lambanahast pesukinnas on värvkattele kõige ohutum. Naturaalse villa suureks eeliseks on omadus imada endasse palju vett ja šampooni. Kogenud kasutajad räägivad, et mustuse saab naturaalsest villast tehtud pesukindaga kergemini kerelt kätte kui mikrokiust tehtud pesukindaga. Kinnas on pehme ning loputamisel tuleb mustus kindast kergemini lahti. Uute kriimude tekitamise tõenäosus on seega väiksem. Tänu nendele erinevustele on jaapanlased välistanud mikrokiust pesukindad.

Kasutades naturaalsest lambavillast autopesukinnast, tuleb pesu läbi viia kahe eraldi ämbri/anumaga. Lugege nõuetekohase autopesu kohta lisaks Autovaha.ee blogist.

Külastage ka meie YouTube kanalit. 

Sarnased tooted