Autopesušvamm "Creamy Soft Sponge"

Tootekood: Autopesušvamm "Creamy Soft Sponge"
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 2
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
10,40 €
 Kogus:

Jaapanis valmistatud autopesušvamm "Creamy Soft Sponge". Praktiline švamm auto kerele pehme pesu sooritamiseks. Kardate mustuse terakeste pärast, mis võivad kerele kriime tekitada? Nõuetekohaselt autot pestes seda muret ei teki. Kerele on soovitatav enne švammiga pesemist teha eelleotuspesu ning kere ei tohi olla autopesušvammiga pestes kuiv.

Autopesušvamm koosneb kolmest erinevast osast:

Pealmine lohkudega osa on väga pehme ning õhuline. Tänu pehmele ja õhulisele struktuurile on šampoonil kergem pääseda keskmise kihini. Kihi struktuur soodustab loputamisel (kasutage pesemise ajal švammi puhastamiseks/loputamiseks eraldi veega täidetud anumat) mustuse terade eemaldumist švammist.

Keskmine kiht koosneb tihedast ja vastupidavast kõrge kvaliteediga polüretaanvahust, mille funktsiooniks on imada endasse suures koguses vett.

Alumine osa on samuti pehmest materjalist nagu ka pealmine lohkudega osa.


Osad kasutajad pesevad kõigepealt autot švammi pealmise osaga ning teise pesu sooritavad alumise osaga. "Creamy Soft Sponge" autopesušvamm on elastne ning seda võib väänata mitmekordselt ning seejuures ei pea tundma muret selle üle, et švamm oma elastsuse kaotaks.

Autopesušvammi mõõdud: 180 x 50 x 100mm 

Lugege nõuetekohase autopesu kohta lisaks Autovaha.ee blogist.

Külastage ka meie YouTube kanalit. 

 

Sarnased tooted