Nahkistmete hooldus "Leather Fine- Cleaner & Conditioner"

Tootekood: Nahkistmete hooldus "Leather Fine- Cleaner & Conditioner"
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: 0
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
21,60 €

"Leather Fine- Cleaner & Conditioner" on kvaliteetne Jaapani kreem nahkistmete hooldamiseks. Kreem sisaldab naturaalset karnaubat. Karnauba on naturaalne Brasiilia palmipuu saadus, mida kasutatakse ka naturaalses autovahas.

Kui sõidukil on nahksisu, siis hoolikas naha hooldamine säilitab salongis värske ja kena välimuse. Nahkistmete suurim vaenlane on päike. Päikesevalgusega kaasnevad ultraviolettkiirgused ei mõju nahale hästi. Nahksisule ei meeldi ka konditsioneer, mis suvel palava ilmaga on suure tõenäosusega maksimumi peale keeratud. Konditsioneer kuivatab ja päike kahjustab nahka. Tulemuseks võib olla naha pragunemine. Kui istmetel on praod, siis olete hooldamisega kahjuks hiljaks jäänud.


Siinkohal juhiks tähelepanu sellele, et majapidamises kasutatavad nahahoolduseks mõeldud vahendid ei sobi reeglina autos kasutamiseks. Majapidamistes olevad nahast toolid ja diivanid on aastaringselt stabiilse temperatuuriga keskkonnas. Talvel võib autos lühikese ajaga temperatuuri muutus olla 40-50 °C. Auto nahksisu hooldamiseks kasutatavad vahendid on mõeldud vastu pidama ekstreemsemates tingimustes, kui pidevalt toasoojas olevatele nahast mööblile mõeldud tooted. "Leather Fine- Cleaner & Conditioner" sisaldab naturaalseid komponente. Kasutades sünteetilist kreemi nahksisul, blokeerite nahal hingamise ära. Naturaalsest nahast salongis on kasulik kasutada naturaalset kreemi.

"Leather Fine- Cleaner & Conditioner" sobib kasutamiseks nii tumedal kui ka heledal naturaalsest nahast auto istmetel. Juhul, kui auto armatuur, käetugi, rool või uksepolstrid on nahast, võite kreemitada ka neid detaile. Kasutage vahendiga kaasasolevat pehmet lappi.

Vahendi eelised: Ei jäta istmeid libedaks, kaitseb UV kiirguste, plekkide ja mustuse eest, jätab naha meeldivalt pehmeks ning laseb seejuures nahal hingata.

Netokogus: 100 ml