Puhastussavi "Smooth Egg Clay Bar"

Tootekood: Puhastussavi Smooth Egg Clay Bar
Kaubamärk:
Laoseis: 0
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
12,10 €

Jaapani puhastussavi "Smooth Egg Clay Bar" on mõeldud kasutamiseks enne auto vahatamist või poleerimist. Puhastussavi kasutatakse kere süvapuhastamiseks. Kui vanasti oli puhastusavi kasutamine ainult professionaalide pärusmaa, siis tänapäeval on võimalik ka kodukasutajal oma auto eest kvaliteetselt hoolt kanda.

Kuidas saada aru, et on õige aeg kasutada savitükki? Peske auto puhtaks ja libistage käega üle kere. Juhul, kui tunnete siidpehmet tulemust, on auto värvkatte seisukord väga hea. Kui tunnete, et kere on justkui krobeline, siis on see märk sellest, et kerele peaks tegema süvapuhastuse. Kuna palja käega ei pruugi täielikku ülevaadet kerest saada, siis üks trikk, mida autokosmeetikas kasutatakse on plastikust kilekoti kasutamine. Võib kasutada minigrip kotti või suitsupaki kile. Asetage nimetissõrma ja keskmine sõrm minigrip kotti ja katsuge pärast seda autokere. Te tunnete nendes kohtades krobelisust, kus seda palja käega varem ei tundnud. Nii võib isegi esialgselt palja käega testitud autol, mille kere tundus esialgu puhas olevat, avastada puhastussavi kasutamise vajaduse.

Enne auto vahatamist on puhastussavi kasutamine soovituslik. Enne auto poleerimist on puhastussavi kasutamine kohustuslik. Kuid kui autot on pidevalt pestud laiatarbe autošampooniga, siis tahest tahtmata ei suuda šampoon kõike mustust kerelt eemaldada. Kerele võivad jääda putukatest tingitud plekid, puuvaik ning talvel kerele koos teesoolaga sattunud muud silmaga nähtamatud mustuse osakesed.

Kasutamine: Murdke või lõigake puhastussavist kolmandiku suurune tükk. Moodustage tükist käte vahel hõõrudes pall. Tehke pallist lapiku kujuline ketas (pannkook). Pärast seda on puhastussavi kasutamiseks valmis.

Kasutage Jaapani autošampooni "Neutral Shampoo Creamy Type" vahekorras 1:100 või 1:200 (vastavalt kere krobelisusele). Moodustage kontsentraat pihustatava otsaga pudeli/anuma sisse. Pihustage kontsentraati kerele ja puhastage terve autot detail-detaili haaval. Puhastussavi kasutades tunnete, kuidas savitükk nakkub kere külge. Kui olete detaili puhtaks saanud, siis savitükk enam kerele ei nakku. Puhastussavi ei tohi kere vastu liiga tugevalt suruda. Kui puhastussavi on must (mustuse osakesed on nakkunud vahendi külge), siis tuleb ketas vahepeal kokku murda ja moodustada uus ketas. Juhul, kui pillate puhastussavi maha, siis rohkem seda kasutada ei tohi!

Puhastussavi tüüp: Light. Sobib kasutamiseks uuemal või näiteks aasta tagasi poleeritud auto süvapuhastamis. Võib kasutada ka klaaside ja velgede puhastamiseks. Puhastussavi ei ole otseselt mõeldud kerelt pigi eemaldamiseks, kuna selleks on ette nähtud teised spetsiaalsed vahendid.

Netokaal: 100g

Sarnased tooted