Meist

Autovaha.ee missiooniks on olla Eestis professionaalide poolt tunnustatud usaldusväärseim Jaapani autohooldusvahendite ostukeskkond, kus tellimustega kaasnev teenuse ja koostöö kvaliteet tagab konkurentsivõime koos jätkusuutlikusega.

Autovaha.ee visiooniks on harida Eesti turul autoomanike teadlikust Jaapani autokosmeetika toodetest ning saada esimeseks valikuks autohooldustoodete soetamisel.

 

Jaapani traditsioonid ja väärtused on kuldaväärt. Autovaha.ee on mõned neist omaks võtnud ja kujundanud endale tugevad põhiväärtused: 

Valikuvõimalus: Võimaldame valida tooteid lihtsalt ja mugavalt, seejuures jättes soovijale võimaluse otsustada ja valida vastavalt tema nõudmistele ja vajadustele kõige õigemad vahendid.

Ausus: Pärast valiku langetamist tunneb tellija, et on enda jaoks saanud kõige õigemad vahendid,seejuures tajudes, et valitud toodete hinna ja kvaliteedi suhe on tasakaalus.

Hoolimine: Hindame Jaapani kultuurile omaseid varjundeid, kus väiksed detailid on olulised. Olles tooteid eelnevalt ise testinud, pakume tellimustega kaasa väärtuseid ning jagame vahendite kasutamiseks vajalikke näpunäiteid.

Arvestav: Kandes ise sõiduki eest hoolt, tagame nõuetekohaselt vahendite kasutajale sõiduki atraktiivse välimuse.